Beta Diabla IV vzala život 47 milionů postav
zdroj: Blizzard

Beta Diabla IV vzala život 47 milionů postav

31. 3. 2023 11:43 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Hráči strávili v otevřené betě Diabla IV, která se odehrávala minulý víkend, přes 61,5 milionu hodin. Vyplývá to z infografiky na Twitteru hry. Statistiky odhalují, že nejoblíbenější hratelnou postavou byl nekromant a čaroděj s čarodějkou.

Byť je hra za některé třídy nevyvážená, příliš lehká, možná dokonce triviální, postavy v betě Diabla IV zemřely téměř 47milionkrát. To je ale nic v porovnání s masakrem, který se odehrál v řadách nepřátel. Oběti na životech monster dosahují téměř 30 miliard.

Zajímavá je i statistika některých bossů. Pekelného řezníka hráči zařízli jen půlmilionkrát, zatímco on beta testery naporcoval do ďábelského guláše celkem 1,7milionkrát.

U světového bosse Ashavy, tedy toho nejtěžšího, na kterého jste v betě Diabla IV mohli narazit, je poměr mezi smrtí hráčů a monstra ještě působivější. Gigantický démon skonal jen 107tisíckrát a jednou TÉMĚŘ padl rukou jediného hráče, ale nakonec se ho vysólovat nepodařilo. Z opačné strany je poměr stonásobný, protože pod kostěnými čepelemi padli hráči více než 10milionkrát.

Diablo IV vychází na PC a obě generace konzolí PlayStation a Xbox 6. června. Předobjednávky se do hry dostanou o 4 dny dříve. Microsoft navíc bude vydávat speciální bundle konzole Xbox Series X rovnou se hrou a některými unikátními in-game předměty.

Nejnovější články