Máte námět či připomínku? Napište nám
Víla Dawn z dem nVidie jak ji asi neznáte..
zdroj: Archiv
Hardware

Víla Dawn z dem nVidie jak ji asi neznáte..

9. 3. 2003 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Mezi nedávno představenými technologickými demy nVidie, které naleznete na jejich FTP serveru a které mají všem na obdiv ukázat krásu 3D grafiky, jakou produkuje GeForce FX, je i demo, jehož hlavní představitelkou je motýlí víla Dawn.

news zdroj: Archiv A právě v tomto demu (70 MB) někdo přišel na způsob, jak už tak spoře oděnou hlavní představitelku svléknout (a to nejenom očima). Jelikož asi zatím doma nemáte GeForce FX a protože nejsme sobci, zde je stručný návod, jak se tou krásou (3D grafiky, samozřejmě) pokochat i na běžné GeForce4.

První, co potřebujete, je GeForce FX emulátor, který si můžete stáhnout zde (52 kb). Dále je nutné mít nainstalované ovladače, ve kterých je vestavěna podpora GF FX, tedy například verze Detonátorů 40.41 a tím posledním, co pořebujete, je nějaká utilitka na změnu defaultních parametrů váší grafické karty, například RivaTuner. Na výsledek se můžete (pokud vám již bylo 18 let) podívat zde. Ještě doplním, že emulace GeForce FX je velmi pomalá i na rychlých strojích a bohužel ne všem funguje :(

zdroj: Guru3D

cappy

Nejnovější články