zavřít

Víla Dawn z dem nVidie jak ji asi neznáte..

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mezi nedávno představenými technologickými demy nVidie, které naleznete na jejich FTP serveru a které mají všem na obdiv ukázat krásu 3D grafiky, jakou produkuje GeForce FX, je i demo, jehož hlavní představitelkou je motýlí víla Dawn.

A právě v tomto demu (70 MB) někdo přišel na způsob, jak už tak spoře oděnou hlavní představitelku svléknout (a to nejenom očima). Jelikož asi zatím doma nemáte GeForce FX a protože nejsme sobci, zde je stručný návod, jak se tou krásou (3D grafiky, samozřejmě) pokochat i na běžné GeForce4.

První, co potřebujete, je GeForce FX emulátor, který si můžete stáhnout zde (52 kb). Dále je nutné mít nainstalované ovladače, ve kterých je vestavěna podpora GF FX, tedy například verze Detonátorů 40.41 a tím posledním, co pořebujete, je nějaká utilitka na změnu defaultních parametrů váší grafické karty, například RivaTuner. Na výsledek se můžete (pokud vám již bylo 18 let) podívat zde. Ještě doplním, že emulace GeForce FX je velmi pomalá i na rychlých strojích a bohužel ne všem funguje :(

zdroj: Guru3D

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.