zavřít

Ve vesmírném závodu o Surviving Mars se postavíte AI

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Přežít na Marsu není snadný úkol, to by vám potvrdil i Matt Damon. V Surviving Mars to coby přímí budovatelé marťanské kolonie máte ještě o něco těžší a nadcházející dodatek Space Race vám přežití ztíží o to víc. Do války o zdroje vám totiž přidá konkurenční kolonie, které rudou planetu chtějí obsadit se stejnou vervou jako vy.

Surviving Mars: Space Race je prvním velkým přídavkem téhle vesmírné budovatelské strategie a už v základní podobě do ní doplní další úroveň komplexnosti ve formě soutěživých kolonistů jiných zemí, ovládaných počítačem. Základní Space Race před vydáním na Steamu pořídíte za 11,69 eur, po vydání se cena zvýší na 13 eur.

Nebyla by to ovšem hra od Paradoxu, aby se z hráčů nesnažila dodatečným obsahem vytáhnout ještě trochu víc peněz. Pod názvem Space Race Plus se skrývá výhodný balíček, kde se kromě konkurence schovává ještě Marsvision Song Contest, což není talentová soutěž pro vaše znuděné kolonisty, ale nová rádiová stanice plná mezinárodního popu, a Colony Design Set s 25 budovami, které by ovšem měly být spíše kosmetickou úpravou těch stávajících.

V předobjednávce ho pořídíte za 18 eur, po vydání pak za 20 jednotek měny pozemské Evropské unie. Kosmetické a hudební záležitosti se dají koupit i zvlášť, pokud o závod o Mars nestojíte. Surviving Mars: Space Race vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One příští týden, 15. listopadu.

Tagy: strategie sci-fi survival

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.