zavřít

Už brzo si budete moci zahrát Mount & Blade II: Bannerlord

Windows

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Mezi pravověrnými příznivci ořů, čepelí a epických středověkých bitev momentálně nemůže existovat očekávanější hra než Mount & Blade II: Bannerlord. Všichni se chtějí stát kapitány své vlastní družiny rytířů a žoldnéřů, ukrojit si kus království a třeba si vzít za ženu i tu princeznu. Vývojáři jim to po několika odkladech konečně brzy umožní.

zdroj: Archiv

Mount & Blade II: Bannerlord vstupuje do early accessu 31. března a budete si ho moci pořídit na Steamu, Epic Games Storu i ve vlastním obchodu vývojářů TaleWorlds, a to za 50 eur. Jak dlouho bude předběžný přístup probíhat, autoři neprozradili, ale dost možná to bude záviset na zpětné vazbě od hráčů. Pokud se early access bude líbit, plná hra by nemusela být daleko.

A já bych si troufl tvrdit, že se líbit bude, pokud ho tedy neochromí nějaké nepředvídatelné technické problémy. Na Gamescomu jsem si zahrál chvilku singleplayerové kampaně a bylo to přesně tak skvělé, jak jsem doufal – a já doufal v něco opravdu hodně skvělého.

Jedna věc je samozřejmě předpřipravený útržek načančaný pro novináře a druhá věc je celá obrovská hra, ale i tak. Buďme optimisté. Všichni, kdo se na hru těší a kterým nestačila multiplayerová beta, můžou mít každopádně radost aspoň z toho, že první fáze dlouhého čekání už brzo skončí.

Tagy: středověk online akční RPG historická otevřený svět bitva

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.