zavřít

Tankové souboje z World of Tanks konečně zažijí i majitelé PS4

PC

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Po PC a Xbox 360/ONE se své verze tančíkových online bitev World of Tanks dočká 19. ledna i PlayStation 4. Verze hry pro PS4 ale nebude jen portem již vydaných verzí. Tvůrci ze studia Wargaming prý udělali všechny nezbytné kroky, jejichž výsledkem je podpora DualShock 4, SharePlay a PlayStation Vita Remote Play.

PS4 verze World of Tanks bude obsahovat platinové trofeje a čtyři rozdílné Founder's Packy plné prémiového obsahu. Hráči, kteří se do hry na PS4 stihnou nalogovat do 31. ledna, dostanou zdarma prémiový lehký tank T1E6-PS US s exkluzivní kamufláží.

World of Tanks

Příjemné také je, že pro hraní World of Tanks nemusíte mít předplacenou službu PlayStation Plus, hra bude dostupná zdarma pro všechny. Nicméně, pokud si PS+ předplácíte, dostanete zdarma ještě několik bonusů, tři dny prémiového účtu a speciální slevy. Jestliže tedy patříte ke konzolovým hráčům a pod televizí vám leží jen PlayStation 4, můžete si novodobý fenomén plný tanků zahrát už příští týden.

Tvůrci z Wargaming vydali z PS4 verze hry i několik nových obrázků, podívat se na ně můžete podívat v galerii.

Tagy: online akční historická válečná tank

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.