zavřít

Tankové souboje z World of Tanks konečně zažijí i majitelé PS4

Windows

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Po PC a Xbox 360/ONE se své verze tančíkových online bitev World of Tanks dočká 19. ledna i PlayStation 4. Verze hry pro PS4 ale nebude jen portem již vydaných verzí. Tvůrci ze studia Wargaming prý udělali všechny nezbytné kroky, jejichž výsledkem je podpora DualShock 4, SharePlay a PlayStation Vita Remote Play.

PS4 verze World of Tanks bude obsahovat platinové trofeje a čtyři rozdílné Founder's Packy plné prémiového obsahu. Hráči, kteří se do hry na PS4 stihnou nalogovat do 31. ledna, dostanou zdarma prémiový lehký tank T1E6-PS US s exkluzivní kamufláží.

World of Tanks

Příjemné také je, že pro hraní World of Tanks nemusíte mít předplacenou službu PlayStation Plus, hra bude dostupná zdarma pro všechny. Nicméně, pokud si PS+ předplácíte, dostanete zdarma ještě několik bonusů, tři dny prémiového účtu a speciální slevy. Jestliže tedy patříte ke konzolovým hráčům a pod televizí vám leží jen PlayStation 4, můžete si novodobý fenomén plný tanků zahrát už příští týden.

Tvůrci z Wargaming vydali z PS4 verze hry i několik nových obrázků, podívat se na ně můžete podívat v galerii.

Tagy: online akční historická válečná tank

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.