zavřít

Nové příběhové DLC rozšíří Deus Ex: Mankind Divided o výlet do přísně střeženého vězení

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Příběh Deus Ex: Mankind Divided ještě nekončí. Pražské dobrodružství augmentovaného agenta (augmenta?) Adama Jensena bude doplněno druhým příběhovým DLC jménem A Criminal Past, neboli „Kriminální minulost“. Vydáte se v ní zpátky v čase do doby, kdy Adam teprve začínal u jednotky TF29, a vaším úkolem bude proniknout do věznice s nejvyšší ostrahou, která hostí augmentované vězně.

Musíte tam najít jiného agenta, který byl do vězení poslán v utajení a přestal komunikovat se svými nadřízenými. Co se stalo? Těžko říct, ale určitě nepůjde o prostou závadu vysílačky, zvlášť když tvůrci naznačují, že Jensen se bude muset vypořádat s temnější stránkou své superpolicajtské profese.

A Criminal Past bude dostupná buď v rámci Season Passu, nebo samostatně, a to na Xbox One, Playstation 4 i PC. DLC vychází 23. února a zatím není jisté, kolik za něj zaplatíte. Částka se nejspíš bude pohybovat kolem 12 euro, protože tolik stálo poslední příběhové rozšíření System Rift.

Tagy: Praha RPG kyberpunk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.