zavřít

Gates of Troy i přes potíže vychází, navíc dříve

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Abyste neměli pocit, že když jednou něco nakousneme, tak se nedozvíte, jak to celé dopadlo, přinášíme vám poslední informaci týkající se datadisku Gates of Troy pro tahovou strategii Spartan.

zdroj: Archiv

Není to dlouho, co jsme zde psali, že se díky přepadení poštovního poslíčka neznámým pachatelem nedostalo finální CD s již dokončenou hrou tam kam mělo. Ihned se objevily spekulace, zda šlo o záměr či nepříjemnou náhodu a jak moc se kvůli tomuto incidentu pozdrží vydání hry.

Dnes vydala společnost Slitherine Software tiskovou zprávu, kterou oznamuje nejen šťastné vypuštění datadisku na pulty obchodů, a to dokonce o dva týdny dříve, než bylo původně plánováno, ale také novinky ohledně onoho přepadení. Státní pošta ji totiž informovala, že den po krádeži byly oloupeny ještě další dva jejich doručovatelské vozy, což naznačuje, že šlo skutečně jen o nešťastnou shodu náhod a ne o incident namířený přímo proti Gates of Troy.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.