Wasteland 3 se chlubí milionem hráčů, autoři vypouští krátký film

29. 10. 2020 10:37 | Bleskovky | autor: Pavel Makal |

Wasteland 3 se i přes některé nedostatky velmi povedl, a pokud se vám stýská po atmosféře starých Falloutů, rozhodně byste se měli do zasněženého postapokalyptického Colorada vypravit. Vývojáři z InXile Entertainment se nyní na Twitteru chlubí, že tak učinil už milion hráčů. Jako poděkování studio vypustilo krátký, dvouminutový film, který vznikl před několika lety, aby pomohl autorům nastavit atmosféru a uvědomit si, jak by mohl svět po jaderné válce vypadat.

InXile momentálně pracují na dvou neoznámených RPG, byť minimálně jedno z nich je teprve v raných fázích předprodukce. Kromě svého klasického žánru se ale studio pokouší vstoupit i na pole virtuální reality, ještě letos by měl vyjít jeho projekt Frostpoint VR: Proving Grounds, tedy týmová střílečka.

Poté, co v roce 2017 studio koupil Microsoft, zrušil Brian Fargo svůj plánovaný odchod do vývojářského důchodu a firma dostala novou krev do žil. Fargo sám nicméně nedávno zalitoval, že hry, na které se specializuje, mají bohužel dlouhý vývojový cyklus. Na výsledek aktuální práce InXile si tedy budeme muset počkat.

Nejnovější články