zavřít

Urbanistická utopie na nových záběrech ze SimCity

Windows MAC

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud jste z nějakého důvodu zapomněli, čím vás chtějí vývojáři z Maxisu oblažit v dalším dílu série SimCity, je pro vás následující video jako stvořené. Připomene vám hlavní pilíře konceptu, ale i zábavy, které tvůrci na základech původního nápadu Willa Wrighta vystavěli.

Důraz na svobodu jednání a zároveň srozumitelná připomínka, že každý váš krok bude mít nějaké následky, vlévá do žil koňskou dávku optimismu. Ta je v mém případě živena dojmy z hraní SimCity na letošním Gamescomu, kde mě hra překvapila komplexností a zároveň přehledností, pokud jde o prezentaci herních prvků a manipulaci s nimi. SimCity vyjde v březnu příštího roku.

 

Tagy: strategie

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.