Poslechněte si český dabing Epic Mickey 2
zdroj: Archiv
Video

Poslechněte si český dabing Epic Mickey 2

8. 10. 2012 11:34 | autor: Petr Poláček |

Přiznejme si narovinu, o Epic Mickey se spousta lidí včetně Lukáše zajímala jen proto, že šlo o hru Warrena Spectora. U dvojky už je to ale jiné a zájem o ni generuje nejenom autorství zmíněného vývojáře, ale i multiplatformovost, muzikálové prvky a přeci jenom pozitivní vzpomínky na první hru. Hráči v ČR mají přitom ještě jeden významný motiv - pod názvem Epic Mickey 2: Dvojitý zásah vyjde hra u nás a na Slovensku nejenom s titulky, ale i českým dabingem, jehož úroveň si můžete ověřit v níže uvedené CZ verzi intra.

zdroj: Archiv

Šíleného doktora zpívá Petr Wajsar, vypravěče dabuje Libor Terš a Osvalda naklábosil Jan J. Nedvěd. Samozřejmě se z této ukázky nedá posuzovat, jaký bude dabing v celé hře, ale říkám si, že když už je zvládnutý i muzikálový zpěv a je zvládnutý vážně dobře, tak by to se zbytkem konverzací ve hře mohlo dopadnout přinejhorším slušně.

Jde samozřejmě i o to, jak dopadne hra samotná, protože hrát pokažený titul jen kvůli tomu, že má český dabing i na konzolích (paradoxně krom Wii verze), by už zavánělo masochismem. A masochista, to přeci nikdo z nás není. Takže, pokud vás oslovuje tématika a Warren Spector je pro vás bůh, bůžek, nebo aspoň nadpřirozená bytost, tak se těšte na druhou půlku listopadu, kdy u nás Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah vychází.

Nejnovější články