zavřít

GamesPlay – likvidujeme peklo v Doom Eternal

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch Stadia PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při vší té mediální masáži a omezeních kvůli pandemii má člověk chuť občas trochu vypnout. Nevíme tedy, jak vy, ale my ji rozhodně máme. A s jakou jinou aktuální peckou se odreagovat, než s novým Doomem! Ze svého domova se vám v GamesPlayi přihlásí tentokrát Vašek se svým bratrem a společně vám ukážou trochu té bezbřehé destrukce s masakrováním pekelných zplozenců.

zdroj: vlastní

Zbrusu nový Doom Eternal je přesně tak akční, rychlý a krvavý, jak ho máme rádi. Zalíbil se i Milošovi, který mu v recenzi nadělil devítku, protože čerstvý přírůstek pekelné odnože dělá ve svém žánru stříleček ze staré školy všechno správně. A ještě u toho ke všemu i dobře vypadá. Jen není bůhvíjak inovativní.

Nově nastolená pravidla domácích videí z naší produkce zřejmě ještě nějakou dobu potrvají, takže se namísto do našeho krásného studia podíváte opět k Vaškovi. Pekelná řežba startuje v 16:00 na našem YouTube, Twitchi a Mixeru, plazmovky a motorovky s sebou!

zdroj: vlastní

Tagy: akční sci-fi FPS first person střílečka

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.