zavřít

Sledujte Fight Club #463 o Anthem, GeForce Now i vraždění v The Sims

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, co se dělo, děje a hlavně bude dít s Anthem by se dala napsat celá kniha. Vydáním hry tenhle smutný příběh neskončil a kdo ví, třeba to bude nakonec happy end. BioWare nám totiž slavnostně oznámilo, že si vyhrne rukávy a pustí se do dlouhodobé a zásadní předělávky. Může z toho být někdy skvělá hra? Třeba se to vývojářům podaří a na novou generaci konzolí vyjde parádní přepracovaný Anthem. Kdo z nás tomu věří? Dozvíte se v dnešním Fight Clubu.

Nebudeme ale jenom kopat do mrtvoly čekající na své znovuzrození. Podíváme se i do budoucnosti, respektive rozpačité současnosti. Jirka vám totiž sdělí, proč je GeForce Now taková, jaká je. Tedy sice funkční streamovací služba, nicméně s několika háčky, nemilými překvapeními a dost omezeným výběrem her. Streamování na GeForce Now každopádně funguje, a proto si na něj posvítíme nejen v dnešním Fight Clubu, ale i v nadcházejícím GamesPlayi.

V rychlosti si taky prosvištíme vzpomínky na naše sebevražedné sklony v The Sims a možná dojde i na Game Pass a jeho vliv na hry. Na co ale dojde určitě, jsou vaše dotazy. Ty nám můžete posílat buď na email podcast@games.cz, nebo nám je psát během živého vysílání do chatu na Mixeru či na Twitchi. Záznam podcastu pak samozřejmě najdete i na našem YouTube kanálu.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.