zavřít

Hardware Club #46: Není už těch jader trochu moc? AMD na CES 2020 a další best of veletrhu

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

AMD je teď všude plno. I když vám to už může připadat monotónní, nedá se svítit, AMD momentálně jede a jeho novinky budí pozornost. To by se dalo říct také o tiskovce na půdě CES 2020, kde AMD představilo další nové produkty. Je libo 64 jader a 128 vláken do spotřebitelského počítače?

Pro každého ale keynote AMD tak zářný nebyl. Firma se oficiálně nepochlubila s novým grafikami, které by dokázaly ohrozit dominanci Nvidia v high-endu, nic neprozradila ani o další generaci desktopových Ryzenů s jádry Zen 3.

Oproti Intelu to byla ale ještě poměrně úspěšná prezentace, co se hardware týče. Intel momentálně jede na vlně AI a autonomních vozidel, takže pro hráče toho moc nepředvedl. Ale i to málo si probereme. Stejně jako další zajímavé novinky z CES 2020.

A když už budeme u těch procesorů, dovolíme si malé zamyšlení nad nárůstem počtu jader v poslední době. Má takové zvyšování ještě smysl pro běžného uživatele? Sejdeme se live na mixeru v tradiční čas od 16:00.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hadware Hardware Club CES 2020

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.