Fight Club #293 HD: Mafiáni
zdroj: Archiv
Podcast

Fight Club #293 HD: Mafiáni

17. 9. 2016 11:39 | autor: Redakce Games.cz |

Hlavní část herní sezóny se rozjíždí, už jen několik dní či týdnů nás dělí od vydání očekávaných vysokorozpočtových titulů. Jedním z nejsledovanějších je logicky Mafia III, protože jde o značku tuzemského původu. Aleš měl možnost si třetí díl uznávané série několik hodin zahrát a v podcastu vám zprostředkoval své zážitky. Před kamerou ale neseděl sám, čili můžete očekávat debatu i na jiná témata.

Konkrétně jsme se bavili o změně systému uživatelských recenzí na Steamu, která by měla na jedné straně vést k potlačení falešných hodnocení, ale na druhé straně by mohla uškodit nezávislým vývojářům. A na samotném začátku podcastu jsme řešili aktuální dění okolo konzole PS4. Na konci jsme však nezapomněli ani na dotazy z chatu a emailu. 

 

Audio verzi Fight Clubu #293 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň


Nejnovější články