zavřít

Vyzkoušejte konzoli Nintendo Switch i s hrami ještě před vydáním

Wii U Switch

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud zvažujete, zda investovat do nové konzole Nintendo Switch a nebo si prostě chcete jen vyzkoušet nové hry a novou technologii, jíž přístroj přináší, máte šanci. 25. února v Kongresovém centru Praha, v sále Panorama proběhne oficiální Nintendo Switch pre-launch event. Poprvé si tak v ČR budete moci novou konzoli vyzkoušet.

Celá akce potrvá od 9 hodin ráno do 7 hodin večer, přičemž k dispozici bude 30 konzolí. Vzhledem k povaze her, které budou k dispozici pak velmi často jedna konzole nabídne hraní dvěma lidem, nicméně i tak počítejte s tím, že počet lidí v sále bude omezený, takže mohou vznikat fronty.

Co se týče samotných titulů, které si budete moci zkusit, těšte se na kolekci 1-2-Switch, ARMS, Just Dance 2017, Mario Kart 8 Deluxe, Snipperclips, Splatoon 2, Super Bomberman S a The Legend of Zelda Breath of the Wild. Svou účast na akci případně potvrďte na těchto facebookových stránkách.

Můžete si také přečíst naše dojmy z předváděčky Nintendo Switch v německém Frankfurtu.

Tagy: nintendo

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.