zavřít

V akční hororovce Dollhouse vidíte očima svého pronásledovatele

PlayStation 4 Windows

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Jsou hry, u nichž stačí říct: "Je to jako Commandos/Diablo/WOW, ale se samuraji/kovboji/Nazgûly!", a všichni hned vědí, o co jde. Jindy však narazíte na tituly, které jsou jednoduše nepřirovnatelné. Patří k nim i hororová akční adventura Dollhouse, v níž se vyšetřovatelka Marie snaží odhalit svou vlastní minulost. Mísí se tu černobílý film, knihy Stephena Kinga i vyprávění, které se "samo buduje" a pokaždé bude úplně jiné. 

V roli Marie budete využívat spoustu dalších hratelných postav (dohromady jich má být 14), abyste se zavrtali hlouběji do svých vzpomínek. Záleží na vás, kam a skrz koho se vydáte, což následně ovlivní příběh. Hororová atmosféra by měla pramenit hlavně z tísnivé atmosféry, nikoli z levných lekaček, ale přesto se připravte na děsivé okamžiky. Někdo vás totiž neustále pronásleduje. Abyste mu unikli, musíte využít svou speciální schopnost - vidění očima svého lovce.

Krom kampaně pro jednoho hráče vás čeká ještě multiplayer, v němž se pět hráčů utká o to, kdo se stane dominantní osobností v něčí mysli. Třeba bude možné transformovat nudného úředníčka v alkoholického psychopata! No, asi těžko. Ale možná ano. I když spíš ne. Vidíte? Kdo ví, co z toho nakonec vyleze! Dollhouse by každopádně měla ještě letos vyjít na PC a PS4.

Tagy: horor film noir adventura

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.