zavřít

Tvůrci českého RPG Dex vydali masivní update a chystají konzolové verze

PlayStation 4 Windows Wii MAC VITA Wii U Xbox One Linux

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Tvůrci českého kyberpunkového RPG Dex dnes vydali slíbený update s podtitulem Enhanced Edition, který hru nejenom v mnoha oblastech výrazně upraví a snad vylepší, ale také ji obsahově přifoukne. Vedle vydání updatu však tvůrci oznámili DLC s názvem Extra Outfits, ale hlavně potvrdili, že jejich projekt vyjde příští rok pro konzole Xbox One, PlayStation 4 a Wii U, ale též handheld PS Vita.

Vydání hry na konzolích (krom v KS kampani slíbené Wii U verze) někdy v příštím roce umožní dohoda s vydavatelem Badland, ale pro současné hráče je podstatnější zmíněný update, který je na Steamu dostupný ode dneška, je bezplatný a přináší řadu zajímavých úprav a novinek.

Mezi největší novinky patří možnost si hru uložit kdykoli a kdekoli, vylepšené ovládání gamepadem a upravená umělá inteligence. Dále se hráči mohou těšit například na možnost střelby za chůze, na vyladěnou českou (textovou, žádný dabing) lokalizaci, na lepší ozvučení a podporu Steam achievementů, odznaků a sběratelských karet. Všechny zmíněné novinky budou automaticky součástí i chystaných konzolových verzí.

DLC s názvem Extra Outfits je dostupné také ode dneška, a rovněž pro majitele hry zdarma. Obsahem balíčku je trojice obleků, které mění způsob, jakým se dá hra projít. Oblek Euroforce je třeba o maximální ochraně pancířem a odrážení kulek, oblek Samio podporuje hackování a InvisiSuit poslouží nejlépe těm, kteří vyznávají stealth přístup.

Podrobnosti o oblečkovém DLC, updatu a konzolových verzích najdete třeba v updatu na Steamu.

Tagy: akční RPG update

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.