zavřít

Rocket League na kolečkových bruslích? Něco takového chystá Ubisoft s Roller Champions

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X Stadia

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Rocket League trefila hřebíček na hlavičku a byť tu byly různé napodobeniny, například i v Overwatchi, žádná nová samostatná hra se nepokusila autíčkovému fotbalu vážně konkurovat. To by se mělo změnit s příchodem Roller Champions. Ubisoft tu neponechává nic náhodě a snaží se se svojí novou značkou zaujmout velmi podobnou cílovku.

Roller Champions je free-to-play sportovní arkáda s PvP režimem, kde jsou vaším hlavním „dopravním prostředkem“ kolečkové brusle. S nimi jezdíte po speciálních arénách a můžete se dostat i na zeď, tím si zvýšit rychlost a vydat se tak pro míč ještě svižněji. Cílem je spolupracovat s vašimi spoluhráči, vyhýbat se oponentům a dostat balón do brány.

V jádru půjde o týmovou hru, u níž se Ubisoft snaží jak o zábavnou a přístupnou hratelnost, tak o okamžitou pochopitelnost a diváckou atraktivitu. Týmová spolupráce tu bude klíčová, stejně jako riskování, různé triky a parádičky, které ocení vaši fanoušci. Ti se, ne nepodobně jako ve Steep, chovají jako vaše XP.

Čím víc fanoušků máte, tím spíš se dostanete k nové výbavě, oblekům, animacím a dalším věcem. Jestliže vás Roller Champions zajímá, můžete si stáhnout z Uplay rozpracovanou demoverzi hry už teď. Demo bude dostupné pouze do 14. června, takže neváhejte a stahujte. Plná hra pak vyjde na začátku příštího roku a bude free-to-play.

 

Tagy: online sportovní multiplayer arkáda E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.