zavřít

Rainbow Six Siege si můžete na týden vyzkoušet zdarma s téměř kompletním obsahem

PlayStation 4 Windows Xbox 360 Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V průběhu září by měla odstartovat další sezóna týmové taktické střílečky Rainbow Six Siege s názvem Operation Ember Rise. Ubisoft tuto událost hodlá oslavit týdnem zdarma a vyzývá všechny, kteří se do hry ještě nezapojili, aby doplnili řady téměř 50 milionů hráčů (už ale neříká, zda jde o hráče aktivní, nebo jen zaregistrované).

Od zítra do příštího úterý si můžete vyzkoušet stále velmi populární multiplayerovou akci Rainbow Six Siege. Dostanete přístup ke všem dosud vydaným mapám, zjistíte, který ze zástupu módů vám sedí nejvíc, a otestujete různé přístupy dvaceti operátorů.

Nicméně Rainbow Six Siege v tuto chvíli nabízí už 48 operátorů a další dva se přidají s nadcházející sezónou. Obránce Goyo disponuje rozložitelným štítem, který se umí přichytit ke dveřím, a jehož specialitou je výbušnina spalující okolí. Útočnice Amara se zase dostane do vyvýšených míst (střechy, okna) pomocí háku na laně.

Tito dva operátoři sice nebudou k vyzkoušení v rámci akce, ale pokud vás Rainbow Six Siege chytne, můžete se na ně těšit. Po skončení týdnu zdarma bude základní hra včetně svých speciálních edic v různých slevách na všech platformách až do 9. září. O postup hrou při případné koupi nepřijdete.

Tagy: akční multiplayer zdarma akce

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.