zavřít

Oznámení sportovní hry Summer Stars

Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: levis Komentáře: 0

Deep Silver oznámili sportovní hru Summer Stars, kde na vás čeká osmnáct různých disciplín: trojitý skok, jízda na horském kole, potápění nebo sprint. Vrcholnými atlety se budete moci stát sólo či v multiplayerovém módu s třemi dalšími přáteli, případně ve splitscreenu s jedním hráčem navíc.

Ve všech případech půjde hrát buďto "fyzicky", tedy hýbat se a potit rovnou před Kinectem, anebo s klasickým ovladačem. Z nejrůznějších arén, jež hra nabídne, vývojáři z 49 Games vypichují olympijský stadion v Londýně.


Právě u této příležitosti koneckonců Deep Silver s hrou přichází: má to být konkurence oficiálního herního doprovodu letošní olympiády, který pod jednoduchým názvem London 2012 chystá Sega.

Summer Stars vyjdou pro X360, PlayStation Move a Wii.

Tagy: olympiáda sportovní

Zdroje: tisková zpráva,Worthplaying

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.