zavřít

Oznámení sportovní hry Summer Stars

Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: levis Komentáře: 0

Deep Silver oznámili sportovní hru Summer Stars, kde na vás čeká osmnáct různých disciplín: trojitý skok, jízda na horském kole, potápění nebo sprint. Vrcholnými atlety se budete moci stát sólo či v multiplayerovém módu s třemi dalšími přáteli, případně ve splitscreenu s jedním hráčem navíc.

Ve všech případech půjde hrát buďto "fyzicky", tedy hýbat se a potit rovnou před Kinectem, anebo s klasickým ovladačem. Z nejrůznějších arén, jež hra nabídne, vývojáři z 49 Games vypichují olympijský stadion v Londýně.


Právě u této příležitosti koneckonců Deep Silver s hrou přichází: má to být konkurence oficiálního herního doprovodu letošní olympiády, který pod jednoduchým názvem London 2012 chystá Sega.

Summer Stars vyjdou pro X360, PlayStation Move a Wii.

Tagy: olympiáda sportovní

Zdroje: tisková zpráva,Worthplaying

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.