zavřít

Na PS Vita přichází PS Plus i s modelem her zdarma

VITA

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Úspěšný předplatitelský model PS Plus z PlayStationu 3 se nyní objeví i na stále tonoucí PS Vita a je jen otázkou, co pro ni bude znamenat.

Každopádně, s updatem 2.0, který vyjde 21. listopadu se otevře možnost přidat se do tohoto prémiového programu de facto v podobě, jaký známe z PS3 a těžit z jeho různých výhod.


Největší výhodou je systém Instant Game Collection v jehož rámci se dostanete ke hrám zadarmo a to každý měsíc. Když si vezmete, že každý měsíc se do programu přidají čtyři hry, vychází vám z toho, že se při ceně her na PS Vita může stát z PS Plus dobrý způsob, jak se dostat k titulům. Navíc, když zde budou i hry jako je Uncharted: Golden Abyss, nemusíte se asi obávat toho, že by tu byly jen mizerné hříčky. Navíc, pokud máte PS Plus na PS3, dostanete členství na PS Vita zdarma.

Kromě zmíněných plných titulů zdarma jsou v rámci PS Plus nabízeny pravidelné slevy, dostanete další giga prostoru v cloudu pro své uložené hry a další obsah a také synchronizaci trofejí. Nicméně, když se vrátím k systému her zadarmo, nedá se říci, že bych neviděl možnost zaplatit si PS Plus a pak už nekupovat hry samostatně. Jistě, člověk se tak nedostane ke každému kousku co chce, ale zlé jazyky by mohly tvrdit, že při množství titulů na Vitu se musí časem dostat na každý. Na jednu stranu to pro hráče s handheldem může být dobrá cesta, jak se dostat za poplatek v ceně jedné velké hry na Vitu celý rok PS Plus. Na druhou je otázka, zda to potěší vývojáře, kteří na handheld vyvíjejí. Inu, snad ano, PS Vita je vynikající kus hardwaru, k němuž se Sony chová tak trochu jako snaživá, leč nepříliš šikovná macecha. Ale PS Plus může do žil handheldu opravdu vlít novou krev.

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.