zavřít

Manažerská strategie Weedcraft Inc z vás udělá pěstitele i legalizátora marihuany

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Joint, marjánka, tráva, hulení, ganja, zelí… Marihuana má mnoho přezdívek, a ještě mnohem víc uživatelů. Různé vlády její užívání zakazují, aktivistické skupiny bojují za její legalizaci, zatímco ve zdravotnictví jde o nápomocnou bylinu. Pokud jde toto téma zcela mimo vás, chystaná hra Weedcraft Inc vás lecčemu přiučí.

Všechno začíná jednou malou rostlinkou s nezaměnitelným zápachem, jejíž lístečky jsou pro mnohé cennější než zlato. A pro vás budou časem také, až se z vás stane proslulý dealer. Hlavní náplní hry je opravdu pěstování a prodej marihuany.

Svojí trávou můžete skutečně pomáhat lidem a zároveň vás čeká spor s politiky, když se pokusíte zařídit její legalizaci. Ale do té doby budete pro širokou veřejnost vyvrhelem, který jim kazí děti. Proto si musíte dávat velký pozor na chlupaté čmuchaly, kteří vám půjdou neustále po krku. Nemluvě o konkurenčních pěstírnách, kterým se váš rostoucí podnik nebude vůbec líbit.

Důležité je, že si tvůrci z Vile Monarch (Oh…Sir!) nedělají z ničeho srandu. Téma zpracovávají co možná nejrealističtěji a chtějí tímto způsobem poukázat na všechny problémy spojené s marihuanou v Americe. A to z obou stran. Vydavatelem pak snad nemohl být nikdo jiný než Devolver Digital…

První informace bohužel nejdou víc do hloubky, ale z obrázků a videa mám pocit, že nás čekají zajímavé mechanismy. Staráte se jednotlivé rostlinky, křížíte je, snažíte se docílit kvality požadované zákazníky, přijímáte rozličné zakázky, vedete dialogy atd.

Weedcraft Inc je stále v hlubokém vývoji. Vyjít by měl někdy v příštím roce na PC.

Tagy: marihuana pestovani tráva simulator tycoon

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.