zavřít

Hráče Punch Clubu čeká obsah zdarma a možnost přenést pozice z PC verze do mobilní

iPad iPhone Android PC

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Boxerský příběh nuly, která se postupně vyhrabe až na vrchol po vzoru filmů z osmdesátých let, brzy rozšíří boj proti zločinu. Punch Club se dočká zdarma dostupného DLC s názvem The Dark Fist, ve kterém najdete kufřík plný indicií ke zločinům v celém městě. Jediná logická věc je tak vytáhnout masku a začít se zločinem bojovat.

Obsahově by mělo DLC The Dark Fist nabídnout zhruba tři hodiny nové hratelnosti, ke které se dostanete už 8. března v případě PC verze a o dva dny později v případě verzí mobilních. Vývojáři chtějí obsahem zdarma poděkovat hráčům za úspěch hry. Punch Clubu se prodalo 250 000 kusů, což dělá přes 2 miliony dolarů na tržbách.

Hra se povedla, hráče zajímá a tak vedle DLC chtějí vývojáři poděkovat hráčům i formou menšího updatu se zajímavými funkcemi. Jde třeba o podporu uložených pozic v cloudu a s tím spojený cross-platform play. Začnete tak s hraním doma na PC PC a díky cloudu můžete pokračovat ve hře cestou do práce na mobilu.

Další novinkou je integrace Twitche, což znamená i možnost sázet na jednotlivé souboje. Body získané z různých vítězství bude možné přeměnit ve smysluplné odměny. Vývojáři ještě plánují novinky kolem Twitche rozvést zvlášť - zatím si tedy můžete praktickou stránku věci jen domýšlet.

Tagy: akční RPG izometrické

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.