zavřít

Dungeon Defenders II nabídne i MOBA mód

iPad Android Windows MAC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Skromná ale "šikovná" kooperativní tower defense hra Dungeon Defenders si u nás vysloužila pěknou osmičku a u hráčů také celkem uspěla. Takže asi spoustě lidí udělá radost fakt, že Trendy Entertainment oznámili druhý díl. Zajímavé ale je, že do Dunegon Defenders II tak nějak naflákali všechno, co šlo. K původní free-to-play kooperační tower defense strategii teď přidali ještě MOBA mód. A jelikož je to multiplatformní hra na PC, iOS, web a Android a bude mít crossplatformní hraní, je to vlastně takový supermoderní výtvor.

Tvůrci hlavně zdůrazňují, že free-to-play systém neznamená, že půjde o pay-to-win produkt. Vše, co si půjde koupit za peníze, budete moci získat poctivým dřením ve hře. Pokud se ptáte, proč zde bude MOBA, prý to vyplývá z faktu, že tvůrci zkoušeli různé typy módů, ale nakonec jim z toho vylezla MOBA jako nejzábavnější.

V tomto módu se budou utkávat dva pětičlenné týmy. V době vydání by mělo být k dispozici asi 24 hrdinů, z nichž někteří budou za reálné peníze (ale asi na ně půjde vydělat i pomaleji ve hře). Pokud byste měli zájem, jde se momentálně přihlásit do bety MOBA složky. Ale myslím, že ta kooperativní složka bude zase tou hlavní. A ještě tematický trailer.

Tagy: strategie fantasy multiplayer free-to-play tower defense MOBA

Zdroje: PC Gamer,IGN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.