zavřít

Door Kickers je nezávislá taktická strategie ve stylu Rainbow Six

iPad iPhone Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Realistická akční taktická strategie o SWAT týmu? A viděná shora, tedy 2D? Door Kickers se rázem stává velmi zajímavě vypadajícím projektem. Momentálně se hra nachází ve fázi hratelné alfy, do které se za předobjednávku můžete dostat. Jinak jde ale pro projekt hlasovat na Greenlightu, kde se dočtete i detaily ohledně dalších plánů vývojářů.

Celkem se vám dostane pod ruku šest různých typů jednotek a proti vám bude stát deset typů nepřátel. Hra vám dovolí plánovat kroky dopředu, ale nebude zde žádná pauza, žádné akční body, vše bude probíhat v reálném čase, jak by se odehrávala akce SWATve skutečnosti. Svým svěřencům budete moci měnit výbavu, která ovlivní jejich vlastnosti a chování v akci.

Door Kickers vypadáí opravdu zajímavě a nadějně. Už jen proto, že taková taktická akční strategie o pečlivě naplánovaných zásazích speciálů a nutnosti reagovat na případné nečekané události, tu prostě chyběla. Tohle je možná trochu netradiční přístup k látce, ale co na tom, když to bude fungovat, jak má? Další informace, třeba hardwarové nároky, najdete na oficiálních stránkách a víc vám mohou prozradit i trailery, kde je k vidění hlavně a především hra samotná.

...

Tagy: Indie strategie akční taktická 2D

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.