zavřít

Budovatelská strategie Cities: Skylines míří na Xbox One

Windows Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dva roky po vydání vynikající budovatelské strategie Cities: Skylines od malého studia Colossal Order míří hra na Xbox One a také Windows 10, ale aktuálně je významnější vydání na konzoli od Microsoftu. Ta bude plně optimalizovaná pro ovládání gamepadem a obsáhne i první datadisk, který k ní vyšel – After Dark, který se věnuje nočnímu životu ve městě.

Šéf Paradoxu k vydání na Xboxu poznamenává: „Jsme společnost, která je hrdá, že vydává a podporuje hry, které jsou často pro velmi specifickou skupinku hráčů. Jsme tedy rádi, že můžeme vydat tento specializovaný titul na konzoli. Cities: Skylines si vybudovala jednu z největších a nejaktivnějších komunit, jaké jsme mezi fanoušky Paradoxu kdy viděli a to říká opravdu mnohé. Nemohu se dočkat toho, jak se do této skupiny zařadí hráči z Xboxu One a jsem zvědavý na města, která vybudují.“

Obsahově by hra měla zůstat beze změn a osobně myslím, že je jen dobře, že se další ze strategického žánru vydal na konzole. Právě Cities: Skylines patří mezi ty zástupce, jejichž přechod by měl být (pokud bude odladěné ovládání gamepadem) snadný. Přesné datum vydání ještě není známé, ale rámcově spadá do jara tohoto roku.

Tagy: strategie budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.