zavřít

Budovatelská strategie Cities: Skylines míří na Xbox One

PC Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dva roky po vydání vynikající budovatelské strategie Cities: Skylines od malého studia Colossal Order míří hra na Xbox One a také Windows 10, ale aktuálně je významnější vydání na konzoli od Microsoftu. Ta bude plně optimalizovaná pro ovládání gamepadem a obsáhne i první datadisk, který k ní vyšel – After Dark, který se věnuje nočnímu životu ve městě.

Šéf Paradoxu k vydání na Xboxu poznamenává: „Jsme společnost, která je hrdá, že vydává a podporuje hry, které jsou často pro velmi specifickou skupinku hráčů. Jsme tedy rádi, že můžeme vydat tento specializovaný titul na konzoli. Cities: Skylines si vybudovala jednu z největších a nejaktivnějších komunit, jaké jsme mezi fanoušky Paradoxu kdy viděli a to říká opravdu mnohé. Nemohu se dočkat toho, jak se do této skupiny zařadí hráči z Xboxu One a jsem zvědavý na města, která vybudují.“

Obsahově by hra měla zůstat beze změn a osobně myslím, že je jen dobře, že se další ze strategického žánru vydal na konzole. Právě Cities: Skylines patří mezi ty zástupce, jejichž přechod by měl být (pokud bude odladěné ovládání gamepadem) snadný. Přesné datum vydání ještě není známé, ale rámcově spadá do jara tohoto roku.

Tagy: strategie budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.