Motocykloví specialisté z Milestone vydali RIDE 4
zdroj: Milestone

Motocykloví specialisté z Milestone vydali RIDE 4

10. 10. 2020 11:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Žádné jiné studio na světě se nemůže pochlubit takovou oddaností nejrůznějším závodním disciplínám motorek. Italské studio Milestone je během jednoho roku, konkrétně toho letošního, schopné vydat čtyři odlišné tituly s jednostopými závodními vozidly.

V únoru to byl licencovaný motocross Monster Energy Supercross 3, v dubnu licencované MotoGP 20, teď přišla řada na svobodnější silniční motorky RIDE 4 a prosinec patří dalšímu motocrossu MXGP 2020.

RIDE 4 sice nelicencuje skutečnou soutěž, přesto si v něm zajezdíte na existujících okruzích a osedláte víc než stovku opravdových motorek (seznam tratí a strojů naleznete zde). Čtvrtý díl láká na nejpromakanější vizuální stránku plnou až maniakálních detailů (od třetího dílu se jede na Unreal Enginu 4).

zdroj: Milestone

Sérii obohatí o dynamické počasí a střídání dne a noci a z herního hlediska se počítá s novým módem endurance a kompletně přepracovaným režimem kariéry. Nebude chybět season pass, který hru rozšíří o dva okruhy, 65 motorek a 150 událostí.

RIDE 4 již vyšlo na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One. 21. ledna 2021 dorazí i na Xbox Series X/S a PlayStation 5, přičemž u obou nabídne upgrade z aktuální na novou generaci konzolí zdarma. V případě PlayStationu to ale platí pouze do konce dubna.

Nejnovější články