zavřít

Přeleštěný Shadow Warrior s novým obsahem vyšel na Steamu

Windows MAC

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Chrochtáte blahem z Lo Wangových hlášek, které hrdina Shadow Warrior střílí ven připitomělým přízvukem, zatímco arsenálem obskurních zbraní likviduje stejně podivné nepřátele? Bodejť by ne, když si původní Shadow Warrior Classics můžete na Steamu stáhnout a hrát zdarma. Devolver Digital využívá původní hry jako lákadla na jiné dva připravované nebo právě vydané Shadow Warrior projekty. Nepochybuju, že víte o plnohodnotném remaku Shadow Warrior, který připravují lidé z Flying Wild Hog (Hard Reset) pro PC a PS4. Na ten ale ještě zapomeňte.

Včera totiž vyšel Shadow Warrior Classic Redux pro PC a Mac, což je vyleštěná verze původní hry, která už logicky není zadarmo – přijde vás na 10 éček, a když chytnete slevu, tak ještě o fous méně. Stejně jako v případě Duke Nukem 3D: Megaton Edition nacpali Devolver Digital a Flying Wild Hog do Shadow Warrior Classic Redux všechen oficiální obsah, který sehnali.

...

Původní hru v Redux verzi rozšiřují datadisky Wanton Destruction a Twin Dragon, a pokud vaše očekávání nejsou příliš velká, mohly by vás ohromit sliby o již zmíněné vypulírované grafice, podpoře achievementů i multiplayeru na Steamu, podpoře Steam Play a tak dále. Za koupi Shadow Warrior Classic Redux navíc obdržíte kupón, který budete moci blíže neurčeným způsobem uplatnit po vydání skutečného Shadow Warrior remaku. Nevím, jak moc jsou tyhle 1+1 zdarma akce pro vás lákavé, ale na moji máti to v Albertu docela platí, tak na tom asi něco bude.

Tagy: akční remake HD remake

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.