zavřít

Oznámení arkády Ms. Splosion Man

Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Twisted Pixel v noci oznámil novou kreslenou plošinovku Ms. Splosion Man, která by měla přímo navázat na úspěch vloni vydaného Splosion Mana, v němž jste se ujali role ztřeštěného uniklého vědeckého experimentu se schopností opakovaně vybuchovat a tak si klestit další cestu napříč úrovní. Jenže teď fiktivní firma Big Science svého Splosion Mana konečně chytla a v celém domě se schyluje k velkému úklidu, ehm, nebo možná spíš velké oslavě.

I kdyby prý znovu došlo k podobné situaci, nová bezpečnostní zařízení, pasti a pokročilá technologie by zabránily tomu, aby se situace mohla kdy opakovat, namlouvají si doktoři. Jejich laboratoře vypadají jinak, fungují lépe a navíc se rozrostly o nové ponuré lokace. "Co se tak může stát, nějaká blbá náhoda zničehonic vytvoří paní Splosion Manovou a ona nám na podzim 2011 uteče? No jo, to tak určitě," cituje tisková zpráva vtipně jednoho z vědců. Na dopadení Splosion Mana se můžete podívat sami - a stejně tak na události vedoucí k narození jeho paní:

Tagy: plošinovka arkáda

Zdroje: GameSpot,Kotaku

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.