zavřít

Max Payne 2 už na podzim, Mafia pro konzole

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po dřívějších střípcích, že Max Payne 2 od Remedy a Take 2 skutečně vyjde a smutném prohlášení jednoho představitele vydavatelské firmy, že se tak nemá stát dříve než v roce 2005, tu máme několik novinek.

Předně, druhý díl neopakovatelně skvělé akce z léta 2001 (recenze 95%) se bude jmenovat Max Payne 2: The Fall Of Max Payne a vyjde pro PC už letos na podzim! Zda v něm náš dobrák, který údajně nemá co ztratit, nakonec přece jen ztratí i vlastní život, můžeme jen spekulovat. Žádné další detaily totiž nebyly zveřejněny a (oprávněně) paranoidní atmosféra tak zřejmě v Remedy vládne i nadále. Tvůrci hodlají detaily o hře tajit do poslední chvíle a na E3 bude hra prezentována pouze pro velice pečlivě vybrané zástupce herních médií.

Z tiskovky, kterou vydavatelská společnost Take 2 dnes zveřejnila, jsme se dále dozvěděli, že úspěšná česká akce Mafia skutečně míří i na konzole Playstation 2 a Xbox. O konverzi se již delší dobu spekulovalo, nicméně až nyní si můžeme být skutečně jistí též datem vydání, které bylo stanoveno na podzim 2003 stejně jako termín PC verze válečné akce Hidden & Dangerous 2. Druhý díl nás vtáhne k SAS během 2. světové války a to hned do několika oblastí v Evropě, Africe i Asii.

zdroj: Yahoo

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.