zavřít

Divadelní detektivka Knee Deep z prostředí floridských bažin vychází i na konzole

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Stylizovaná detektivní adventura Knee Deep, v níž vyšetřujete sebevraždu postaršího herce, po vydání na PC míří na PlayStation 4 a Xbox One. Ve hře se vžijete do role tří separátních postav – bloggerky Romany, lokálního reportéra Jacka a cynického soukromého detektiva K. C. Gaddise. V jejich kůži se pokusíte odhalit zločinnou konspiraci, která zachvátila ospalé floridské městečko Cypress Knee.

Čeká vás obtížné pátrání, při němž budete muset využít své pozorovací a dedukční schopnosti, abyste nalezli odpovědi na všechny otázky skrývající se v bažinách a mezi cypřiši. Nápovědu vám mohou poskytnout dialogy s místními, ale jen pokud víte, co říct. A když ne, může se vám to krutě vymstít. Ale pozor – ať uděláte cokoli, nemůžete jednoduše prohrát. Příběh pojede až do konce stůj co stůj, jen se budete muset vyrovnat s důsledky svých rozhodnutí.

Celá hra je pěkně tematicky prezentována ve formě divadelního představení s pohyblivými kulisami, dramatickými přechody a orchestrem. Tajemnou náladu podtrhuje noirová estetika pohrávající si s kombinací stínů a tmavých barev, a všechny postavy jsou navíc kompletně nadabované. Pokud vás chytla chuť na ukecanou adventuru, ale nechce se vám do dalšího počinu od Telltale, Knee Deep by se mohla stát dobrou náplastí.

Hra vychází 31. ledna s cenovkou 15 dolarů.

Tagy: divadlo adventura detektivka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.