zavřít

Čtvrtým samurajským hrdinou z For Honor je Nobuši s naginatou

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Za týden začne další velký betatest bojovky For Honor (psali jsme o ní v tomto článku) a Ubisoft představuje čtvrtého hrdinu, nebo spíše hrdinku, ze samurajské frakce. Jmenuje se Nobuši a nové video její roli v příběhovém pozadí uvádí poněkud vágními proklamacemi. Pro hráče budou mnohem důležitější její schopnosti v boji. Ty bude jasně určovat její hlavní zbraň, obouruční pěchotní naginata.

Jak byste od téhle tyčové zbraně čekali, Nobuši bude vynikat hlavně v tom, že si protivníky bude držet na distanc a nebude se pouštět do boje tělo na tělo. Jak potvrzují už ti, kteří si mohli tuto válečnici vyzkoušet v rámci uzavřených testů, Nobuši způsobuje svými komby krvácení, přičemž často v rámci komba následuje i odražení se od soupeře do bezpečí, zatímco on k vám musí zase běžet a přitom ztrácí životy.

Z hlediska obrany se Nobuši opírá o speciální bojový postoj, v němž se útokům vyhýbá, než aby je blokovala nebo parírovala. Při úspěšném úhybu se samozřejmě otevírá možnost pro ničivý protiútok, takže technika bude pro úspěšné hraní vším.

Dá se ale čekat, že toho moc nevydrží a tak je klíčové držet se mimo hlavní melu, občas přiskočit, rozdat pár seků a rychle odtančit do bezpečí, zatímco soupeři přichází o životy ještě poté, co už jste pryč. For Honor vyjde 14. února na PC, PS4a Xbox One, beta proběhne od 26. do 29. ledna.

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.