Spekulace: Bude příští Fable MMO?
zdroj: Xbox

Spekulace: Bude příští Fable MMO?

24. 7. 2020 13:02 | Bleskovky | autor: Pavel Makal |

Oznámení nového dílu Fable na včerejší Xbox Showcase bylo velmi vítaným překvapením. Přeci jen se jedná o kdysi významnou značku, která v posledních letech trpěla necitlivým užíváním pro rozličné spin-offy. Chybějící číslovka u nové hry sice naznačuje, že půjde o reboot, mohla by ale znamenat i něco jiného.

Objevily se totiž spekulace o tom, že by nemuselo jít o nový díl základní série, nýbrž o MMO. S informací se na Twitteru vytasil uživatel s přezdívkou CronoTK. Ten ještě před streamem uvedl, že má od spolehlivých zdrojů seznam titulů, které se na Xbox Showcase objeví, a že je rozhodně nač se těšit. Následně po akci seznam zveřejnil i s časovou značkou dokazující jeho vlastnictví před streamem. Už v tomto seznamu je chystaná hra od Playground Games označena jako Fable MMO.

CronoTK následně v dalším tweetu uvádí, že má radost z oznámeného návratu oblíbené značky, byť pouze jako MMO. Samozřejmě je zapotřebí tento zdroj a informaci brát s velkou rezervou, jakékoli oficiální informace o podobě příští Fable zatím nemáme. Microsoft ani Playground Games zatím situaci nijak nekomentují.

Nejnovější články