Předělávka Star Wars: Knights of the Old Republic je stále ve vývoji
zdroj: Sony

Předělávka Star Wars: Knights of the Old Republic je stále ve vývoji

30. 5. 2023 15:15 | Bleskovky | autor: Ondřej Partl |

Není tomu dlouho, co insider Jeff Grubb tvrdil, že příliš nevěří ve vydání remaku Star Wars: Knights of the Old Republic. Předělávka se oficiální cestou naposledy objevila v roce 2021 a od té doby ji provázejí neoficiální zkazky o problematickém vývoji. Mnoho lidí ji proto pomalu odepisuje, ale zdá se, že společnost Embracer Group s ní stále počítá. Minimálně to naznačuje nedávná zpráva s finančními výsledky společnosti za uplynulý fiskální rok.

Titul se v dokumentu objevuje mezi oznámenými projekty, na kterých se aktuálně pracuje. Zároveň uvádí, že remake vzniká pro PC a PlayStation 5, kdy s jeho vydáním pomůže externí firma, kterou v tomto případě zastupuje společnost Sony. Vývojářské studio zde explicitně zmíněné není, ale má se jednat o interní tým. Podle dřívějších zpráv jde o Saber Interactive, které vývoj převzalo po Aspyru.

Přirozeně zmínka nezaručuje, že se tohoto projektu ze světa Hvězdných válek někdy skutečně dočkáme. Nicméně dává alespoň naději, že ještě není nadobro odpískaný.

Nejnovější články