zavřít

Kickstarter nakopne Leisure Suit Larryho

PC

- Oznámení autor: levis Komentáře: 0

Kickstarter je jednoznačný fenomén na herní scéně a nejnověji by se skrze něj měl financovat i nový Leisure Suit Larry. Starý dobrý chlípník Larry, protagonista série adventur, které pamatují snad už jen pamětníci, by měl po pětadvaceti letech ožít v plnohodnotném remaku prvního dílu Larry in the Land of the Lounge Lizards. Vývojáři z Replay Games prosí hráče o pomoc, aby se jim podařilo Larryho obléct do moderního hávu, upravit tak, aby šel hrát na dotykových obrazovkách i mobilech - aby všechny postavy ve hře mluvily a celé to bylo ještě vtipnější, než kdykoliv předtím. S humorem nešetří ani průvodní video kickstarteru:


Licenci už od Big Software autoři získali a dokonce i tvůrce původní série Al Lowe (ve videu plešatící chlapík s panděrem) přislíbil pomoc při oživení hry. Z původních vývojářů se na remaku mají podílet dále Josh Mandel, Sabine Duvallová a Leslie Balfour. A stále platí, co autoři anoncovali už vloni na podzim: když se zadaří prvnímu dílu, remaku se postupně dočká všech sedm dílů Larryho.

Zatím se kromě PC počítá s Xbox Live Arcade, Playtation Network, dále telefony pro Windows, čtečkou Kindle, počítači Macintosh a samozřejmě androidy, iPady i iPhony. Soundtrack by měl nahrát symfonický orchestr.

V době psaní článku vývojáři nasbírali 10 tisíc z celkových 500 tisíc dolarů. Do konce kickstarteru zbývá 29 dnů, zatím jej podpořilo 206 hráčů.

Tagy: adventura

Zdroje: Kickstarter

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.