zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme hororovou adventuru Shivers

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sázky s kamarády nikdy nedopadají dobře. Tedy aspoň pro jednoho z hazardérů. Vžijte se nyní do teenagera, který na popud svých „skvělých“ kamarádů musí přečkat noc v opuštěném muzeu. Není to ale lecjaké muzeum. Říká se, že v něm straší. Jestli opravdu je se čeho bát, zjistíte v dnešním Retro GamesPlayi.

Shivers spatřila světlo světa na konci září roku 1995 a pro firmu Sierra to byla premiérová adventura viděná z pohledu první osoby. Na svou dobu vynikala především hutnou atmosférou, a nejen díky ní se nevyhnula srovnání s dřívější The 7th Guest.

Na Pavla s Honzou čeká nejedno překvapení. Předchozím návštěvníkům muzea, které nechal postavit šílený profesor pro uskladnění svých nevysvětlitelných objevů, se podařilo vypustit čiré zlo. To bude pronásledovat naši dvojici při řešení hádanek a procházení bludišť. Jako vždy se můžete zapojit do diskuze na chatu na YouTube.

Tagy: horor retro adventura first person

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.