Nové Detonátory 43.51 ke stažení
zdroj: tisková zpráva

Nové Detonátory 43.51 ke stažení

12. 4. 2003 20:20 | Dojmy z hraní | autor: Redakce Games.cz |

Na známých stránkách Guru3D se objevily nové Detonátory pro grafické karty nVidia.

Současná verze nese označení 43.51, je velká 8,8 MB a je určena pro majitele operačních systémů Windows 2000 a Windows XP. Majitelé ostatních verzí operačních systémů mají smůlu. Bohužel.

Podle prvních komentářů na internetu to vypadá, že nové Detonátory fungují dobře a bezproblémově. Ale na finální verdikt si raději ještě počkáme, neboť o těch posledních (oficiálních) Detonátorech se rovněž nejprve tvrdilo, že fungují bezproblémově - aby se poté ukázalo, že některým uživatelům při pokusu rozbalit nabídku "nastavení > upřesnit" zkolabuje operační systém a že tyto Detonátory dokáží záhadným způsobem (pomocí bugu/feature?) zvednout skóre v 3DMarku 2003.

S těmi novými jsem zatím provedl jenom základní testy funkčnosti a jeden test výkonnostní. Při něm jsem zjistil, že v hrubém výkonu (tedy pouze v DX8.0) jsou nové Detonátory rychlejší, než ty dřívější ve verzi 43.00. Takže například v 3DMark 2001SE (build330) se výkon zvedl o cca 300-400 bodů, což je fajn. Ostatní jsem zatím nestihl, ale z hlediska výkonu to vypadá docela nadějně. Každopádně uvítám výpomoc od čtenářů, kterými jsou naše stránky hojně navštevované a kteří se nebojí každé nové Detonátory ihned vyzkoušet, pořádně je proklepnout a okamžitě a ochotně se podělit se svými poznatky do diskuse.

zdroj: Guru3D

cappy

Nejnovější články