zavřít

Nové Detonátory 43.51 ke stažení

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na známých stránkách Guru3D se objevily nové Detonátory pro grafické karty nVidia.

Současná verze nese označení 43.51, je velká 8,8 MB a je určena pro majitele operačních systémů Windows 2000 a Windows XP. Majitelé ostatních verzí operačních systémů mají smůlu. Bohužel.

Podle prvních komentářů na internetu to vypadá, že nové Detonátory fungují dobře a bezproblémově. Ale na finální verdikt si raději ještě počkáme, neboť o těch posledních (oficiálních) Detonátorech se rovněž nejprve tvrdilo, že fungují bezproblémově - aby se poté ukázalo, že některým uživatelům při pokusu rozbalit nabídku "nastavení > upřesnit" zkolabuje operační systém a že tyto Detonátory dokáží záhadným způsobem (pomocí bugu/feature?) zvednout skóre v 3DMarku 2003.

S těmi novými jsem zatím provedl jenom základní testy funkčnosti a jeden test výkonnostní. Při něm jsem zjistil, že v hrubém výkonu (tedy pouze v DX8.0) jsou nové Detonátory rychlejší, než ty dřívější ve verzi 43.00. Takže například v 3DMark 2001SE (build330) se výkon zvedl o cca 300-400 bodů, což je fajn. Ostatní jsem zatím nestihl, ale z hlediska výkonu to vypadá docela nadějně. Každopádně uvítám výpomoc od čtenářů, kterými jsou naše stránky hojně navštevované a kteří se nebojí každé nové Detonátory ihned vyzkoušet, pořádně je proklepnout a okamžitě a ochotně se podělit se svými poznatky do diskuse.

zdroj: Guru3D

cappy

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.