zavřít

Datadisk pro českou plošinovku Blackhole přináší spoustu nového obsahu zdarma

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud jste propadli hratelnosti, vizuálu nebo jiným kvalitám tuzemské plošinovky Blackhole, máte nyní dobrý důvod hru znovu spustit a na pár hodin se u ní zaseknout. Tvůrci z FiolaSoftu totiž vydali bezplatný (pro majitele hry) datadisk s názvem Tajemství Entity, který přináší dvanáctku nových levelů (prý pořádně těžkých), nové achievementy, spoustu oprav dosavadních chybek, ale též novou příběhovou linku včetně dialogů.

Tiskovka tvrdí, že nový obsah vydá na více než pět hodin zábavy, čímž zřejmě myslí zkušené hráče. Pokud bych se sám do hraní obsahu z datadisku pustil, asi bych měl na měsíc vystaráno. Kvůli mně ale tvůrci update stoprocentně nepřipravovali a nevydávali. Je pro hráče, co už prolezli veškerý stávající obsah a svrbí je ruce po něčem novém.

Zápletka datadisku navazuje na události z původní hry, ve které jste měli najít všechny poztrácené členy posádky lodi Endera, potažmo loď samotnou zprovoznit. Na cestu zpět ale potřebujete palivo v podobě speciálních, černých, selfburnů, které musíte posbírat v nových úrovních, kde na vás čekají další zapeklité hádanky, ještě zapeklitější akční pasáže, ale též tajná místa s logicky tajnými odměnami. Update krom nového obsahu přináší i opravu více než 160 bugů nebo drobných chybek a lepší optimalizaci napříč všemi verzemi.

Pokud ještě Blackhole nemáte, ale měli byste zájem, můžete si hru pořídit za 15 éček na Steamu nebo za 14 v Humble Bundle obchodě (kde je hra dočasně ve slevě za 10 euro). K mání je též krabicovka hry od Playmana, někde v obchodech.

Jo, a update/datadisk se vám stáhne ze Steamu automaticky, když máte zapnuté automatické updaty. Jinak si o něj musíte říct správným klikem…

Tagy: akční česká hra update datadisk

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.