zavřít

UFO: Afterlight - termín vydání, nové obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Ascaron Entertainment dnes oznámila přesný termín vydání (i když jen britský) třetí hry úspěšné série vývojářů ALTAR Games - UFO: Afterlight.

K tomu přibalila balík 15 nových screenshotů. Než tedy zabrousíte do naší galerie, vězte, že na pulty britských obchodů tento titul dorazí 23. února. Pokud jde o naše obchody, budeme se muset spolehnout na méně konkrétní 1. čtvrtletí 2007, které na svých stránkách udává společnost Cenega Publishing.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

UFO Afterlight navazuje na hratelnost, taktiky a příběh představený v UFO: Aftermath a následně v UFO: Aftershock, takže stejně jako v předchozím případě, i tentokrát půjde o mix skupinově orientované taktické akce a globální strategie. Důraz je kladen i na prvky RPG, díky nimž si prý vypěstujete větší vztah k hrdinům. Hráči se podle tiskové zprávy dočkají kolekce nových prvků a vylepšení. Akce se bude odehrávat na Marsu, kde na vás budou číhat nové hrozby a nepřátelé. Bude zde spousta prostoru pro výzkum různých technologií, výrobu dokonalejších zbraní a dokonce i pro změnu podmínek na planetě. A co zaznělo na prezentaci projektového manažera UFO: Afterlight na Invexu-Digitexu?
    Omezený počet lidských jednotek je další „znesnadnění“ hry - většina populace je totiž zmražena a čeká až budou na Marsu příhodnější podmínky pro osídlení, to má umožnit právě hráč. Na začátku hry budete bojovat na pusté planetě Mars ve skafandrech a obratnost vašich jednotek bude dost snížená. Ale čím dál více budete osidlovat planetu a rozestavovat své věže, které mění klima planety, začne zde růst i vegetace a marsovský svět se počne metamorfovat. Potom vaše jednotky budou moci nosit slabší skafandry a v pokročilých misích tak nemusí mít ani přilbu. Zase je to přínosem pro jejich obratnost v boji... [více na Vision]
zdroj: PR, Vision

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.