zavřít

Odložení Medal of Honor: Allied Assault

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě ani neskončilo léto (i když pohled z okna tomu nasvědčuje) a už teď je jasné, že se po odložení Dungeon Siege, Neverwinter Nights nebo Warcraftu III nedočkáme letos ani 3D akce Medal of Honor: Allied Assault běžící na upraveném Q3A enginu.

O víkendu se GameSpotu podařilo vypátrat, že tato na realitě si zakládající hra z druhé světové války byla odložena o čtyři měsíce oproti plánovanému datumu vydání v listopadu, tzn. někdy na jaro 2002. Jako důvod uvádí Electronic Arts delší čas nutný na vývoj hry, díky čemuž by měla vzniknout ještě lepší hra, než jakou všichni očekávají po vydařené prezentaci na výstavě E3. Jen doufám, že podobný osud nepotká i Return to Castle Wolfenstein od Activision.


Jako takovou malou kompenzaci za odložení hry byly na homepage uvolněny nové screenshoty zobrazující jednotky německého Wehrmachtu a další čtyři přírůstky vyšly k příležitosti ECTS - všechny je naleznete v naší už dost hutné galerii. Pokud jste je minuli dříve, nezapomeňte si z Medal of Honor: Allied Assault stáhnout čtyři videa a renderovaný trailer s vyloděním spojenců na Omaha Beach.
zdroj: GameSpot a další

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.