zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme upírskou akční adventuru Legacy of Kain: Soul Reaver

PC PSOne DreamCast

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vztah Kaina s Razielem by měl na Facebooku status „je to komplikované“. Hrdina Blood Omen: Legacy of Kain se po svém vítězství pořádně rozjel a vytvořil upírskou říši, kde pro lidi není místo. A Raziel mu v tom hodně dlouho pomáhal jako jeden z pěti věrných velitelů. Narostla mu ovšem křídla, doslova, což Kain nesl dost těžko, protože závist je potvora. Strhl Razielovi křídla, skopnul jej do Jezera mrtvých a nechtěně tím připravil půdu pro herně i příběhově rozmáchlé dobrodružství v podobě Legacy of Kain: Soul Reaver. Když napíšeme, že jde o jednu z nezajímavějších akčních adventur všech dob, možná se ušklíbnete. Vydrží vám to ale jen do chvíle, kdy se v roli Raziela pustíte do rozplétání složitého příběhu. Pak už vás od monitorů nic nedostane, jak vám názorně předvedeme v našem retro gamesplayi.

Oproti izometrické grafice Blood Omen přináší Soul Reaver 3D grafiku a third-person perspektivu, ve které s Razielem bojujete, řešíte hádanky a snažíte se nezemřít v hopsačkových pasážích, které na vás čekají ve světě normálním i spektrálním, mezi nimiž se přepínáte. Však uvidíte sami na záběrech našeho videa, které fanouškům série bolestně připomene, že žádný nový Legacy of Kain titul bohužel na obzoru není.

Své dotazy, postřehy a připomínky pište do chatu u videa přímo na YouTube. Předem za ně děkujeme.

Tagy: akční adventura

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.