Po instalaci Skyrim patche 1.2 létají draci pozpátku

PC PlayStation 3 Xbox 360

30. 11. 2011 v 17:30 - Téma Autor: levis Komentáře: 0

Prvotní nadšení hráčů Elder Scrolls V: Skyrim nad čerstvým xboxovým patchem verze 1.2 rychle vyprchalo. Na oficiálních fórech s každou hodinou přibývají hlášení o desítkách nových bugů: několika hráčům se ztratila rezistence vůči magickým útokům, jiní mluví o ztrátě rezistencí vůbec. Další si stěžují, že ve hře nemohou čekat, spát nebo rychle cestovat.

Po instalaci Skyrim patche 1.2 létají draci pozpátku

Problém je ale hlavně s draky, na nichž Bethesda postavila celou reklamní kampaň hry. Už i majitelé xboxové verze totiž píší, že draci jim odmítají vydat svoji duši nebo se rozložit, a někdy dokonce létají pozpátku, odmítají přistát nebo se zaseknou v hoře. Přesto je třeba přiznat, že Bethesdě se v patchi skutečně podařilo opravit poblikávající textury - jen kdyby si při tom nenadělala spoustu nových problémů.

Tagy: patch

Zdroj: CVG, Gamezone

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.