zavřít

Deus Ex: Human Revolution vyjde koncem srpna

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jean-François Dugas z Eidos Montreal na svém twitteru minulý týden napsal, že tento týden se konečně dozvíme termín vydání očekávného akčního RPG Deus Ex: Human Revolution. Zatím poslední oficiální údaj totiž hovořil o možném vydání hry v dubnu. A protože z Eidosu zatím tento týden žádná oficiální informace nevylezla, museli do hry vstoupit obchodníci.

První se ozvali australští prodejci, kteří stanovili datum vydání jedné z nejočekávanějších her tohoto roku na 25. srpna. Krátce poté se do hry vložil britský řetězec Game, který na svých stránkách uvedl, že v UK vyjde třetí Deus Ex až 26. srpna letošního roku. To je oproti dubnu mírné zpoždění, ale stejně už jen málokdo věřil, že hra na jaře vyjde, když Eidos s postupujícím se časem o termínu vydání nijak nehovořil.

Hra bude dle PEGI přístupná až od osmnácti let a vyjde na PC, tak X360 a PS3. Pro nás to znamená, že máme před sebou čtyři a půl měsíce odstřihávání metru. A vzato kolem a kolem je vlastně praktické, že nakonec hra nebyla vržena do atraktivního předvánočního termínu a stihne se v mechanikách konzolí a PC roztočit ještě v letním období. Školou povinní alespoň budou mít konec srpna spojený s něčím příjemným.


Tagy: akční RPG

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,CVG

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.