Vampire Survivors se zřejmě na PlayStationu nedočkají přenosu uložených pozic
zdroj: poncle

Vampire Survivors se zřejmě na PlayStationu nedočkají přenosu uložených pozic

9. 4. 2025 13:40 | Aktuality | autor: Jakub Malchárek |

Ztřeštěný roguelite hit Vampire Survivors dobývá srdce a česnek na všemožných platformách už nějaký ten pátek, spousta hráčů ale vyhlíží update, který umožní přenášet uložené pozice mezi platformami. Teď se ukazuje, že PlayStation jej možná nedostane vůbec.

Vývojáři ze studia Poncle oznámili, že na poslední chvíli narazili na právní komplikaci týkající se sdílení dat s partnery, což jim aktuálně brání v nasazení této funkce na konzolích PlayStation 4 a 5. Podle oficiálního vyjádření jsou šance na její zavedení „velmi nízké“, i když stále „ne úplně nulové“.

Funkce bude během několika týdnů dostupná pro PC, Xbox, Android a iOS. Později by měla dorazit také na Nintendo Switch, a pokud nebude kolidovat s podmínkami ochrany soukromí, tak i do Apple Arcade. Vývojáři se omluvili komunitě na PlayStationu, zvlášť té části, která v naději na snadnější získávání trofejí čekala právě na tuto funkci. Zároveň ale připomněli, že se trofeje na PlayStationu automaticky deaktivují, pokud hra používá uloženou pozici z jiné platformy.

Smarty.cz

Nejnovější články