zavřít

Halo Wars 2 představila se strašlivým Atrioxem i remaster prvního dílu

Windows Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Druhý díl realtime strategie Halo Wars pro Xbox One a Windows 10 vyjde 21. února příštího roku a abyste byli řádně natěšení, nový filmeček důkladně představuje hlavního záporáka Atrioxe. Pokud byste mysleli, že je to jen inteligentnější Brute s vlastní armádou, dramatické líčení jedné AI vám vysvětlí, že Atriox je válkou zocelený veterán, který se nakonec vzepřel Covenantu a k překvapení všech dokázal přežít. Takže teď je to kapitánovi Jamesi Cutterovi a lodi Spirit of Fire, aby Atrioxe zastavili.

Samotný filmeček je povedený, atmosférický a přidává podstatný dílek do celé skládačky, jíž je universum Halo. Pokud byste snad minuli první díl, dostanete šanci si jej zahrát znovu a to na Xbox One a Windows 10 v rámci Halo Wars: Definitive Edition. Ta bude přibalená k Ultimate edici druhého dílu a pokud si ji předobjednáte, zpřístupní se vám už 20. prosince.

Microsoft se zatím nevyjádřil, zda bude tato remasterovaná verze hry k dostání i samostatně, ale bylo by nelogické, kdyby nebyla k dostání po vydání Halo Wars 2 nebo ještě lépe, těsně před vydáním druhého dílu. Díky němu by se hráči dvojky, kteří ji nehráli (a hádám, že jich bude hodně), lépe dostali do děje, protože v obou hrách figuruje loď Spirit of Fire a její posádka. 

Tagy: Halo (série) strategie sci-fi realtime

Zdroje: VG247,tisková zpráva,IGN

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.