zavřít

Asymetrický koop We Were Here Together otestuje vaše schopnosti v Antarktidě

Windows MAC

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

We Were Here je série kooperativních adventur, která se co nevidět dočká svého třetího dílu. Každý díl je v jádru totožný – přesně dva hráči se společně vydají odkrývat tajemství, i když sami nevědí, kde přesně se nacházejí. Často jsou dokonce oddělení, přesto si musejí navzájem pomáhat skrz vysílačku. Bavili jste se u Keep Talking and Nobody Explodes? Pak zbystřete.

K hraní každé hry ze série We Were Here potřebujete dva počítače, a tedy i dvě kopie hry. Osobně mám zatím zkušenost pouze s prvním dílem We Were Here, který je na Steamu zdarma. V něm se jeden hráč objeví v temných chodbách tajemného hradu, který je naplněn zapeklitými hádankami, zatímco druhý hráč je někde úplně jinde a má k ruce jejich řešení.

Jeden tedy popisuje, co vidí, a druhý se na to snaží najít klíč. Komunikace je naprosto klíčová, takže počítejte i s nutností mikrofonu (pokud nejste oba fyzicky v jedné místnosti). Je to velmi zajímavý zážitek, který doporučuji vyzkoušet každému, kdo se neštítí kooperace a nevyhledává akci.

We Were Here Together je už třetí podobnou hrou v řadě. Liší se akorát v tom, že bude ještě větší než její předchůdci a nabídne mnohem víc hádanek. Zavítáte v ní na Antarktidu, kde vás zničehonic probudí nouzové volání vašich kolegů, kteří se vydali bádat do prastarých ruin. Vy a váš kamarád tedy opouštíte bezpečí svého tábora a vydáváte se najít své ztracené přátele. Vaše cesty se tu a tam opět rozdělí, aby nejrůznější puzzly otestovaly schopnosti vaší souhry.

We Were Here Together vyjde na Steamu 10. října. Do té doby si můžete zdarma vyzkoušet první díl, případně si koupit druhý. Oba dva před dvěma dny vyšly i na Xboxu One.

Tagy: puzzle asymetrický multiplayer kooperace

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.