zavřít

Adventura Still There z vás udělá osamělého strážce majáku v hlubokém vesmíru

Windows Switch

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Budík vyřvává, hodiny ukazují 6:00, z počítače se ozývá již důvěrně známý hlas umělé inteligence Gorky: „Dobré ráno Karle. Je tady další den. 256. den, abych byl přesný. Tak vyskoč konečně z postele a pusť se do práce! Ještěrák má určitě hlad…“ Bojíte se rutiny? Tak to radši nepřijímejte práci hlídače majáku v nezmapované části vesmíru. Ale mohla by být celkem zábava si to vyzkoušet v adventuře Still There, ne?

Náborový inzerát láká na roční kontrakt, náplní práce bude péče o maják společnosti Bento Space. Budete provádět běžnou údržbu zařízení, asistovat proplouvajícím lodím při navigaci, komunikovat s vedením přes radio, sbírat data o okolním vesmíru, řešit problémy a v neposlední řadě krmit ještěrku.

Abyste tu nekonečnou samotu (když neberete v potaz plaza a rádoby vtipnou AI Gorkyho) nějak přežili, děláte si každé ráno kávu, sem tam si zahrajete šachy nebo zapřemýšlíte nad nějakou hádankou.

Rutina vám ale nevydrží věčně. Jednoho dne totiž zaslechnete… cosi. Záhadnou zprávu, která vám nedá spát a vlije vám čerstvou krev do žil. Přesto nebude Still There jen o managementu majáku a zkoumání vesmíru. Půjde stejnou měrou i o emotivní zážitek zkoumající osamělost člověka, na kterého někde čeká jeho rodina (i když inzerát preferoval jedince bez potomků).

Přidejte si k tomu pěknou grafiku a máme tu kandidáta na překvapivě chutnou jednohubku. Tedy tak alespoň Still There působí na mé smysly. Snad mě tentokrát nezklamou. Přesvědčíme se na podzim na Steamu a Switchi.

Tagy: sci-fi puzzle adventura indie hra

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Vampyr (SWITCH)

  Akční RPG s temnou atmosférou od tvůrců Remember Me a Life ...

  1499 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.