zavřít

GamesPlay – hrajeme explorativní Outer Wilds

Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jaké by to asi bylo, prožívat přesně 22 minut vašeho života stále dokola? Naši planetu zatím neohrožuje neodvratný výbuch supernovy, v Outer Wilds mu ale pečlivým průzkumem v jednotlivých časových smyčkách musíte zabránit. O což se dnes pokusí náš speciální host Jan „Zoidy“ Huňka ve společnosti Lukáše Grygara.

Být astronautem není žádný med, natož být astronautem, který jako jediný může zabránit zkáze celé sluneční soustavy. Navzdory časové smyčce se ale galaxie průběžně mění podle toho, co už jste v předchozích průchodech objevili.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: vesmír pruzkum sci-fi first person

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.