zavřít

Population Zero je survivalové MMORRG, které potáhne kupředu příběh

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Mise s cílem prozkoumat vesmír se úplně nezdařila. Nebo jak se to vezme. Lidstvu se totiž podařilo ztroskotat na planetě Kepler, a tak se rozhodlo prozkoumat právě ji. Zanedlouho se příslušníci lidské rasy rozdělili na dva znepřátelené tábory, které pro vás mají spoustu práce.

Population Zero se na jednom serveru sejdou stovky hráčů, kteří budou soupeřit o své místo na planetě. Každý se může přidat k libovolné z frakcí a svou oddanost klidně změnit a začít plnit úkoly pro dosavadní nepřátele.

Můžete být samotáři, nebo se spojit s ostatními hráči, vytvořit vlastní kolonii, vybudovat základnu a bojovat s ostatními osadami o drahocenné zdroje. Mezi tím budete zkoumat zdejší přírodu a pokusíte se domestikovat její prazvláštní tvory, tedy pokud vás nebudou chtít rovnou sežrat.

Tvůrci z Enplex Games vyzdvihují příběhovou stránku, ale bohužel se na její konto moc nerozpovídali. Jakožto kolonisti ze ztracené archy pátráte po známkách prastaré civilizace, což obnáší hledání odpovědí na mnohé otázky ohledně minulosti, přítomnosti, ale i budoucnosti planety Kepler.

Co zatím ale vypadá opravdu k světu, je samotná planeta, která svou barevností připomíná prostředí No Man’s Sky. Ale v Population Zero vás nečeká cestování mezi planetami. Budete si muset vystačit s jednou jedinou. Kromě příběhových questů můžete počítat s RPG prvky, craftingem, vývojovým stromem, budovacím systémem a perky.

Od 19. září poběží uzavřená beta hry, do které se můžete hlásit na oficiálních stránkách. Nicméně svou účast si na sto procent zajistíte jen podpořením vývojářů skrz founders packy, které vám kromě garantovaného přístupu do hry poskytnou i různé herní doplňky.

Ale mějte na paměti, že Population Zero bude mít v roce 2020 otevřenou betu, která už bude free-to-play stejně jako následná plná hra. Za co poté půjde utrácet reálné peníze, je teď otázkou čiré fantazie.

Tagy: akční sci-fi mmorpg survival příběhová

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.