zavřít

Mass Effect 3 vás může stát až 16 tisíc

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Byznys autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sběratelé mají těžký život. Musí stát ve frontách, bedlivě sledovat dostupnost kusově omezených věcí, pořád pročítat knihy a komiksy a to všechno je vyjde na nemalé peníze. Nemalé peníze zaplatíte i za kompletní Mass Effect 3. Tedy ne že by byla samotná hra za standardní cenu neúplná nebo ošizená, ale pokud jste skutečně hardcore fanoušek série a musíte mít VŠECHNO, co má na sobě nálepku Mass Effect 3, pořádně se prohnete. Kolem a kolem to totiž dělá zhruba 870 dolarů, což je něco málo přes 16 tisíc Kč.

Chris Carter z Destructoidu vzal kalkulačku a začal počítat. Na výsledné sumě se samozřejmě nejvíce projevují herní periferie od Razeru, ale i na nejsou navázány drobná DLC (po pravdě, jsou to většinou totální kraviny). Chcete speciální Collector Assault Rifle? Kupte si klávesnici za 140 dolarů. Nebo myšku za 80 dolarů. Co by to ale bylo myš bez podložky za 40 dolarů? Nebo je snad libo figurku Liary s kódem do multiplayeru? Nechybí ani čtyři hračky dohromady za 80 dolarů, které vám také odemknout nějaké drobnosti v multiplayeru. Pak tu máme knížečku, obal pro iPhone, tašku a další věci. Když to dáte všechno dohromady, vyjde vám zhruba těch 16 000 Kč. Chudáci sběratelé.

Tagy: Mass Effect (série) dlc

Zdroje: Destructoid

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.